انتخابات شورای صنفی جلوه ای با اهمیت از مشارکت دانشجو معلمان هست

معاون دانشجویی دانشگاه درون بازدید از برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجومعلمان پردیس حضرت معصومه(س)  استان قم درون نشستی صمیمی با دانشجو معلمان با بیان اینکه ماه رمضان فرصت خوبی ازبرای یادگیری هست خطاب به دانشجومعلمان سراسر کشور بیان کرد: ماه رمضان، ماه نظم و انضباط و فرصت گفتگوست و مهارت های مصاحبه آموختنی هست.

وی از تهیه و ارسال کتاب مهارت های دانشجویی ازبرای دانشجومعلمان و برگزاری آزمون آن خبر داد و تصریح کرد: این کتاب درون سه  پس دانشی، نگرشی و مهارتاست ، یک معلم هم باید سطح دانشش بالا باشد و هم نگرش درستی داشته باشد و درون این راستا این کتاب کمک کننده هست.

دکتر علی نژاد درون جمع دانشجومعلمان استان قم که حضور پرشور و حداکثری داشته اند با بیان اینکه  برایان تریسی درون حوزه موفقیت معتقد هست شاه کلید دستیابی به موفقیت، انضباط فردی هست و ماه رمضان، ماه نظم و انضباط وی ادامه داد: شما دانشجومعلمان زحمت کوچکی که امروز ازبرای نظم و انضباط به خود می دهید درون آینده از افسوس ها و حسرت خوردن های بزرگی جلوگیری می کند، با این حال فراموش نکنید پاداش انضباط فردی آنی و لحظه ای هست.

معاون دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه دانشجومعلمان باید تفاوت نسل ها میان دانش اموزان و والدین و تفاوت های فردی هریک از دانش آموزان را درنظر بگیرند، افزود: “زمانی سی نفر درون کلاس نشسته اند حس میکنید سی خانواده درون چند نسل را پیش خود دارید پس هر چه بگویید انگار درون مقابل هزاران نفر گفتید.

دکتر علی نژاد ضمن ابراز خرسندی  از حضور فعال دانشجومعلمان درون سراسر کشور و به خصوص استان قم درون این ایام پر برکت تصریح کرد: شور و اشتیاقی که قبل از اجرا و تبلیغات وجود دارد و انگیزه ای که پس ایجاد می شود لحظات همتای با نشاط و شور انگیزی و پر تحرکی را ازبرای شما رقم می زند.

وی ادامه داد: بازه زمانی میان ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت فرصتی ازبرای جلب مشارکت بیشتر دانشجویان و استفاده کردن از توانمندی و پتانسیل بیشتر اعضا شورای صنفی می باشد.

دکتر علی نژاد تصریح کرد: این شورا امسال مثل سال های گذشته با رای دانشجویان البته با رعایت ضوابط و شرایط آئین نامه ها برگزار می شود  و درون این انتخابات انتظار می رود که دانشجو معلمان آگاه به موضوعات پیرامون، آشنا به دغدغه ها و مسائل سایر دانشجویان، خودکارآمد، خلاق، شجاع،  نقاد و منطقی باشند.

وی ادامه داد: دانشجو معلمانی که انتخاب می شوند مسئولیت بسیار سنگینی به عهده دارند و درون واقعه تنها با سایر دانشجویان روبرو نیستند بلکه هم نماینده دانشجو معلمان و هم  نماینده معاونت دانشجویی  و دانشگاه فرهنگیان هستند.

معاون دانشجویی تاکید کرد: انتخابات، تمرین ازبرای آینده هست. نمایندگان باید خلاق، شجاع و اخلاق مدار باشند. نقد منطقی و منصفانه داشته باشند.

وی درون آخر سخنان خود ضمن ارزوی موفقیت ازبرای دانشجومعلمان بیان کرد: درون این ایام دعای جوشن کبیر می خوانیم ” یا من صدق رحمه من غضبه” تلاش کنیم دست مهربانی را بر سر دیگران داشته باشیم تا اینکه غضبناک شویم.

همچنین درون این مراسم از دانشجویان نمونه، فعال و برتر به عنوان همیاران سرپرستان سرا  و همچنین از شورای صنفی فعال سال گذشته تقدیر و تشکر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *