دعوت دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشگاهیان ازبرای حضور پرشور درون راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از رابطه ها عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، درون آستانه ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)، رئیس و هیات‌رئیسه دانشگاه فنی و حرفه‌ای  با صدور پیامی به شرح زیر از خانواده بزرگ این دانشگاه ازبرای حضور درون راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن آن دعوت کردند.

باسمه تعالی

وحدت، کلید موفقیت و رمز پیروزی انقلاب ما بوده هست. (مقام معظم رهبری)

رهبری عالمانة بنیان­گذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره)، و رهنمودهای حکیمانة حضرت آیت ­الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، منشأ تحولات عظیم و تاریخ ­سازی درون منطقه و جهان شده هست.

این تحولات، با گذشت دهه­ ها از وقوع معجزة بزرگ انقلاب ایران، که به­ راستی «انفجار نور بود»، گفتمان مقتدرانه ­ای را بر مبنای اصول، مبانی و ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) و  شاخصه ­هایی برجسته، نظیر «دفاع از مظلوم» و «ستیز با ظالم» درون سپهر جهانی متبلور ساخته هست.

انقلاب اسلامی ایران درون حالی چهارمین دهه بالندگی و افتخار خود را گذرانده هست که دشمنی های نظام استکباری و سلطه کاسته نشده هست و لزوم نگاه دقیق و بازبینی روشنگرانه به آرمانها و ارکان نظام با تکیه بر محکمات حضرت امام خمینی (ره) و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ازبرای همه نسلها و بطور خاص نسلهای سوم و چهارم انقلاب، روشن تر و ضروری تر شده هست.

اینک درون چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و درون سالی که با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای با توکل به خداوند عالم و رحمان تمام ظرفیتهای خود را درون جهت انجام وظایف علمی، آموزشی، تحقیقاتی و فرهنگی حول آرمانهای انقلاب به کار می گیرد.

رییس و هیات رئیسه دانشگاه فنی و حرفه ای، ضمن تبریک مجدد ایام الله دهه مبارک از همه اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای و اقشار مختلف جهت حضور هرچه باشکوه تر درون راهپیمایی ۲۲ بهمن که نماد  وحدت، سرافرازی، همدلی و عظمت اراده ملت ایران هست دعوت بعمل آورده و ندای آزادی خواهی را درون سراسر جهان به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *