سردار فدوی: انقلاب اسلامی توان مخالفت با آمریکا را به همه کشورها هدیه داد

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سردار علی فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درون همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» که امروز با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنا و  محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درون سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: از برگزاری چنین همایشی تشکر می کنم و امیدوارم این‌شکل جمع‌ها و همایش‌ها خیر و برکت مضاعفی داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه دشمنی های آمریکا با ملت ایران درون ۴۰ سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد، مداوم، بی وقفه و مستمر هست، اظهار داشت: هر روز شاهد ابعاد جدیدی از دشمنی های این شیطان بزرگ درون حق ملت ایران هستیم و روزی نیست که ظلم و جفایی از سوی آمریکایی ها علیه کشورمان نداشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه کشور پس از انقلاب اسلامی از جهات مختلف به دستاوردها و پیشرفت های بزرگی دست پیدا کرده، خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب اسلامی، ایران و همچنین کشورهای کوچک جرأت مقابله با آمریکا و عرض اندام را نداشتند، ولی به برکت این انقلاب، کشورها توان مخالفت با شیطان بزرگ را پیدا کردند و تحمل زورگویی ها را ندارند.

وی ادامه داد: نصرت خداوند شامل جبهه حق می شود و طبق وعده الهی که تخلفی درون تحقق آن وجود ندارد، قدرت لایزال الهی با افراد، نظام و کشورهایی هست که طرفدار حق باشند.

 فدوی با تأکید بر اینکه جبهه باطل ضعیف هست، گفت: آمریکا با وجود آنکه خود را ابرقدرت می داند، ضعیف هست، چون جبهه باطل هست و همواره درون طول تاریخ جبهه حق بر جبهه باطل برتری دارد و پیروز میدان هست.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) نسبت به بندهایی از قانون اساسی که مربوط به نحوه حیات درونی نظام جمهوری اسلامی ایران هست، حساسیت داشتند، افزود: این نظام مبتنی بر دین اسلام هست. نظام جمهوری اسلامی براساس دین و ایمان بنا شده و درون جبهه حق قرار گرفته هست.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی هر دو مولود انقلاب اسلامی هستند و امام راحل درون تأسیس و شکل گیری آن نقش داشت.

سردار فدوی اظهار داشت: درصورتیکه نهادها و مجموعه های کشور با هم افزایی و براساس آیه های قرآن عمل می کردند، الان ظرفیت ها و توانمندی های کشور بیش از وضعیت فعلی بود. با تلاش مردم و مسئولان قطعاً به شکل ای از این وضعیت اقتصادی عبور می کنیم که آمریکا و تحریم کنندگان از عملکرد خود پشیمان شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر نقش و جایگاه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی درون کشور، گفت: این دانشگاه مولود انقلاب هست و پیش از انقلاب اسلامی آثاری از دانشگاه آزاد اسلامی درون کشور وجود ندارد. نقش و سهم این دانشگاه درون پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور خیلی خاص هست.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی می تواند بی محابا وارد صحنه های حساس کشور شود و به عنوان الگو و سرمنشا ازبرای دیگر نهادهای کشور قرار گیرد.

سردار فدوی اصلی ترین عنصر ازبرای پیشرفت کشورها را نیروی انسانی دانست و افزود: خوشبختانه نیروی انسانی متخصص و متعهد به وفور درون ایران عزیز وجود دارد و آن چیزی که آمریکایی ها را درون علم و فناوری زبانزد کرده، نتیجه علم و دانش دانشمندان ایرانی حاضر درون آمریکاست.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تغییراتی که درون دانشگاه آزاد اسلامی درون طول یکی دو سال گذشته بوجود آمده را شگرف و قابل توجه عنوان کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی عزم خود را ازبرای تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد که پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی باشد، جزم کرده هست.

وی با اشاره به ۴۰ هزار شهید انقلاب اسلامی با پوشش سپاه، خاطر نشان کرد: این موضوع بیانگر ایستادگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درون دفاع از کشور، نظام و مردم هست. سپاه پاسداران درون حوزه های مختلف به موفقیت های ارزشمندی دست یافته هست.

سردار فدوی تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درون دفاع از مظلوم و نظام اسلامی درون تمام جغرافیا مفهوم پیدا می کند و وارد عمل می شود.

وی با بیان اینکه امام وقت (عج) منجی کل جغرافیاست، گفت: ان شاءالله وعده امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی را تحویل صاحب اصلی آن به این معنی امام وقت (عج) خواهیم داد، تحقق پیدا می کند، البته این موضوع درون گرو عمل به شروط قرآن کریم هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *