شرایط پیش رو نوید پیشرفت و رونق درون بحث خدمت ها رسانی به دانشجومعلمان درون درون و بیرون از سازمان را می دهد

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان درون آستانه نوروز با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و شروع بهار طبیعت را به همه همکاران و دانشجومعلمان سراسر کشور تبریک گفت

.

به گفته رابطه ها عمومی، متن کامل این پیام تبریک بدین شرح هست:

دفعه دیگر درون آستانه احیای بهار روح افزای طبیعت و ماه رجب المرجب و ولادت با سعادت حضرت علی (ع) بزرگ مرد برابری و معنویت، درون ایامی که به نوروز و بهار طبیعت پیوند خورده هست نوید رحمت و برکت هست

.

سال ۱۳۹۶ با همه فراز و فرودهایش ازبرای معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گذشت که سالی پرکار و پر دفعه ازبرای همکاران معاونت درون ستاد و سطح کشور بود، درون این سال نقاط عطف بسیاری داشتیم که درون این مقال نمی گنجد.

برنامه های ترسیم شده ازبرای سال ۱۳۹۷ و شرایط پیش رو، نوید پیشرفت و رونق درون بحث خدمت ها رسانی به دانشجومعلمان درون درون و بیرون از سازمان را میدهد. امید و تلاش بر این هست تا درون اجرای منویات مقام معظم رهبری گام های بزرگی به سوی تعالی و توسعه دانشگاه برداشته شود.

بنده از سمت خود و مجموعه معاونت دانشجویی فرارسیدن نوروز و سال نو را به جامعه بزرگ دانشگاه فرهنگیان شادباش می گویم و درون پرتو الطاف بیکران خداوندی، ازبرای همگان سعادت، تندرستی و بهروزی درون سال نو را آرزو می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *