فارس من| امتیاز فرزندان اساتید به عدالت آموزشی آسیب نمی رساند

  به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه ‌ای هست که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود درون تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری فارس این مشکلات را پیگیری کرده و جواب آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « امتیازهای ناعادلانه‌ فرزندان اساتید دانشگاه را لغو کنید» را درون مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت‌وگو با مسئولان دانشگاهی شدند که خبرنگاران خبرگزاری فارس برحسب وفای به عهد این موضوع را پیگیری کردند.

حجت الاسلام حسین علی سعدی رئیس دانشگاه امام صادق (ع) درمورد موضوع « امتیازهای ناعادلانه‌ فرزندان اساتید دانشگاه را لغو کنید»، گفت: این موضوع از همه ابعاد هیچ نکته منفی ندارد به طور مثال درون هر صنفی ازبرای کارکنان تسهیلاتی درون نظر گرفته می شود که کاملا قانونی هست، قانون امتیازهای فرزندان اساتید هم از سوی وزارت علوم ابلاغ شده و منعی درون آن وجود ندارد.

 وی افزود: : موضوع امتیازهای فرزندان اساتید دانشگاه بر اساس قانون خلاف مقررات آموزش عالی نیست و درصورتیکه این امتیاز به عدالت آموزشی آسیب نرساند منعی ازبرای اجرای آن وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *