نسبت مشارکت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان درون فعالیت های فرهنگی نسبت به دیگر دانشگاه ها معنادار هست


ملاقات نوروزی معاون  و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان و دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درون وزارت علوم،بررسی ها و فناوری برگزار شد.


دراین جلسه دکتر محمدی معاون فرهنگی و احتماعی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به فعالیت های صورت گرفته و برنامه ریزی های فرهنگی پیش رو از اجرای طرح های مهمی همچون اردوهای جهادی،میزبانی قسمت دانشگاهی نمایشگاه میان المللی قرآن کریم، برگزاری طرح نمیه متمرکز رویش و…. اشاره کرد.


درون ادامه هر یک از مدیران به بیان اقدامات و طرح های پیش رو درون حوزه فعالیت خود پرداختند.


دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تایید اینکه نسبت مشارکت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان نسبت به دیگر دانشگاه ها معنادار هست گفت : استفاده کردن از این ظرفیت با اهمیت با ظرافت هایی همراه هست که به فرصت تبدیل می شود و درصورتیکه از این فرصت سنجیده و درست استفاده کردن نشود آسیب هایی درون پی خواهد داشت.


وی ضمت استفبال از طرح های فرهنگی اجرا شده درون معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان همچون پنج قطب کاری درون سراسر کشور، پیشنهاد برگزاری جلسات مستمر مدیران فرهنگی دانشگاه فرهنگیان و وزارت علوم را اقدامی پسندیده درون راستای هدفمندی تعاملات و هم افزایی و ارتقا فعالیت های فرهنگی دانست و ازبرای برگزاری این جلسات عنوان آمادگی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *