پارک فناوری پردیس معاونت‌علمی و یونیسف تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، درون تفاهم‌نامه‌ای که به امضای مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی و ویل پارکس مدیر دفتر یونیسف درون تهران رسید، طرفین بر حمایت از فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه درون حوزه کودکان تأکید کردند.

 ویل پارکس مدیر دفتر یونیسف درون تهران درون مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به بازدید سه ماه گذشته خود از پارک فناوری پردیس معاونت علمی بیان کرد: بسیار خوشحالم که درون مدت وقت کوتاهی پس از بازدید این تفاهم‌نامه به تأیید وزارت امور خارجه ایران رسید و امروز توانستیم با بزرگ‌ترین پارک فناوری خاورمیانه سند همکاری را امضا کنیم.
 وی به برنامه بلندمدت همکاری یونیسف با دولت جمهوری اسلامی ایران نیز اشاره کرد و گفت: درون راستای این برنامه، حمایت از نوآوری‌هایی که به‌وسیله کودکان و یا ازبرای کودکان انجام می‌شود، موردحمایت قرار می‌گیرد و پارک فناوری پردیس معاونت علمی نقشی با اهمیت درون تحقق این هدف ایفا خواهد کرد.
 مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی نیز درون این مراسم ضمن ابراز خرسندی از ایجاد فرصت همکاری با یونیسف امضای این سند را نقطه آغازی ازبرای همکاری‌های مشترک برشمرد و افزود: با امضای این تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک درون زمینه‌هایی؛ ازجمله توسعه زیست‌بوم نوآوری، جایزه دانش‌آموزی نور و نمایشگاه اینوتکس تعریف و اجرا می شود.
صندوق کودکان ملل متحد یونیسف، درون دسامبر سال ۱۹۴۸ به توصیه شورای اقتصادی و اجتماعی ملل متحد و تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد. فعالیت‌های یونیسف عمدتاً درون جهت ارائه کمک‌های لازم و حمایت از کودکان درون کشورهای درحال‌توسعه هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *